Yay ve İkizler Burcu Uyumu

Yay Burcu ile İkizler Burcu Uyumu, yüksek zeka üzerine inşa edilmiştir. Birlikteliğinizden doğacak çocuklarınızda bu zekanın ışıltısını göreceksiniz. Bu beraberlikte yeni şeyler öğrenmek ve yeni yerler keşfetmek ön planda olacaktır. Kısaca değinmek gerekirse uzun bir ilişki yaşamak için İkizler burcu sizin için en uygun kişi olacaktır. Siz entelektüel bir burçsunuz. İkizler burcu sizinle teorik ve iddialı kavramlarla uğraştığınızı anladığında dalga geçecektir.

Yay Burcu ile İkizler Burcu Uyumunda elementlerde birbirine uyumludur. Siz ateş elementi, İkizler ise Hava elementidir. Hava elementini ateş elementinin içine aldığınız zaman onu harlayacak ve ateşinin daha gür olmasına yardımcı olacaktır. İki tarafta seyahat etmekten hoşlanır. Özellikle sizi ve ilişkinizi iki tarafın merak duygusu dinç tutacaktır.

İki tarafta akılcı oldukları için duygusallığa çok fazla yer yoktur. Bu olay biraz problem çıkarsa da üstüne düşülmeyecek boyuttadır. Yay Burcu ile İkizler Burcu Uyumunda yatak odası çok önemlidir. İki tarafında birbirine uyum sağladığını göreceksiniz. Normal hayatta ki yaşantınız gibi bu odada güzel sohbetler, uzun muhabbetler sizi bekliyor olacak.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca