Terazi ve Yengeç Burcu Uyumu

Terazi Burcu ile Yengeç Burcu Uyumunu yakalamak biraz zor görünüyor. Bu ilişkiyi devam ettirmek ve iyi şeyler yapmak için çok ama çok çaba sarf etmelisiniz. Bu ilişkinin devam etmesi için ortak bir nokta bulmak zorundasınız ama ne yazık ki bu ihtimal çok düşük. Çünkü ortak noktanız yok denecek kadar azdır. Özellikle siz dışarıda olmaya bayılırsınız ama Yengeç tam bir ev insanıdır.

Terazi Burcu ile Yengeç Burcu Uyumundan bahsetmemiz işte bu nedenden dolayı çok zordur. Hatta siz yeni insanlarla konuşmak, tanışmak istersiniz ama o bunları tamamen gereksiz görür. Yengeç burcunun eve olan bağlılığı sizi çıldırta bilir. Sizin evlenmenizin ardından sorunlar daha da büyüyecektir. Özellikle siz eve arkadaşlarınızı davet ederek eğlenmek istersiniz ama o akrabaların davet edilmesi taraftarıdır.

Terazi Burcu ile Yengeç Burcu Uyumunda siz Yengeç burcunun her an değişen duygularına anlam veremezsiniz. Yalnızca bir Balık burcu veya Akrep burcu onun duygularını hissedebilecek sabır ve sezgiye sahiptir. Sizin ise bu olaylara tahammülünüz ve alakanız kısa müddet sonra sona erecektir.  Bunlarla birlikte cinsel yaşantıda ise Yengeç sizi alakası ve romantizmi ile şımartacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca