Terazi ve Yay Burcu Uyumu

Terazi Burcu ile Yay Burcu Uyumunun oluşma şansı çok yüksektir. Bu iki burçta aktif ve iyi kalpli bir kişiliğe sahiptir. Siz normal şartlarda yeniliklerden hoşlanırsınız. Bu çerçevede yeni yerler ve yeni arkadaşlıklar edinmeye gayret gösterirsiniz. Çevrenizi genişleterek arkadaş sayınızı yükseltirsiniz. Siz tanıştığınız insanlarla eğlenmek, partneriniz ise seyahat etmek arzusundadır.

Terazi Burcu ile Yay Burcu Uyumunda bir tarafın katılmak istediği aktiviteye karşı taraftan itiraz gelmeyecek hatta kendisine bu aktiviteye kolaylıkla ve gönüllü olarak iştirak edecektir. Yay burcu dobra bir kişiliğe sahiptir bu özelliği sizi bazı zamanlarda incitebilir. Terazi Burcu ile Yay Burcu Uyumunda problem olacak konulardan birisi de evlilik konusudur. Siz evlenmeye hazır ve razısınızdır.

Yay burcu ise özgürlüğünün kısıtlanacağı düşüncesiyle bu işe çok sıcak bakmaz. Siz ne zaman evliliğe adım atmaya karar verirseniz verin partnerinizin bu işe hazır olmadığını göreceksiniz. Bu durumu kesinlikle bireysel olarak algılamamalısınız çünkü Yay burçlarının genel özelliği olarak özgürlüğü ve bireyselliği kaybetme koruları bulunmaktadır. Şunu da belirtelim ki cinsel yaşantınız canlı ve eğlenceli olup uzun yıllar öyle kalabilir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca