Terazi ve Oğlak Burcu Uyumu

Terazi Burcu ile Oğlak Burcu Uyumunun sağlanması çok zor bir durum değildir. Özellikle siz Oğlak burcunun yapısında bulunan hırsa vurulursunuz o ise sizin yapınızda olan yükselme gayretinize vurulmuştur. İki tarafta sosyal aktivitelerden hoşlanır. Terazi Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu ekonomik anlamda da kendisini gösterir. Siz yapısal olarak para harcamayı özellikle’de yeni kıyafetler almaya bayılırsınız.

Oğlak bu harcamalarınıza karışmayacak hatta bu konuda size destek olacaktır. Ayrıca kendinize zaman ayırmanızı sorun etmeyecektir. Oğlak burcu her an ciddi ve düşünceli bir yapıya sahiptir, bu yapı size çok uzak bir şeydir. Sizin katkınız’la birlikte belki oda bu duygusundan yavaş yavaş uzaklaşır. Terazi Burcu ile Oğlak Burcu Uyumunda en büyük problemi Oğlak burcunun iş aşkı olmaktadır.

Her daim çalışan Oğlak burcu, bazen gece yarılarına kadar çalıştığını görürsünüz. İşleri bitip yanınıza geldiği zaman ise ondan size bir hayır olmayacaktır. Çünkü yorgun ve bitkin bir halde yatağa girer. Dört dörtlük bir ilişkiniz olmasa bile küçük uğraşılar sonucunda güzel ve eğlenceli bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca