Terazi ve Kova Burcu Uyumu

Terazi Burcu ile Kova Burcu Uyumu, en güzel şekilde yaşanacaktır. Özellikle bu ikili deyim yerindeyse birbirleri için yaratılmışlardır. Terazi için Kova, Kova içinse Terazi tam anlamıyla biçilmiş kaftandır. İki tarafta da iletişim sıkıntısı olmadığı için aranızda bir kopukluk yaşanmayacaktır. Konuşmayı seven yapılarınız ile yeni mevzular bulup bunlar üzerinden hoş ve uzun muhabbetler yapabileceksiniz.

Terazi Burcu ile Kova Burcu Uyumunda da her ilişkide olduğu kadar olmasa bile ufak tefek pürüzler yaşanabilir. Siz evliliğe yakınsınızdır fakat bu konuda Kova burcundan aynı alakayı göremeyebilirsiniz. Özellikle Kovanın özgürlüğüne olan düşkünlüğü ve yalnızlığı tercih etmesi sizi delirtebilir. Biraz sabırlı olursanız bu sorunlarında üstesinden geleceksinizdir.

Aslında çok uyumlusunuz ama işte her ilişkide olabilecek ufak problemler sizi bekleyecektir. Terazi Burcu ile Kova Burcu Uyumunda oluşan birliktelik kendisini arkadaşlık konusunda da gösterecektir. Siz yapısal olarak aşık olmadan önce arkadaşlık yapmayı tercih edersiniz. Kova burcunun da bu konuda ki görüşü aynı yönde olacaktır. O ilişki öncesinde sizin en iyi arkadaşınız olabilir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca