Terazi ve Koç Burcu Uyumu

Tabiat kanunları gereği zıt kutuplar her zaman birbirlerini çekmişlerdir. Siz Terazi olarak ortaklık ile, partneriniz olan Koç burcu ise kişisel girişimler ile ilgili olarak hayatlarına devam ederler. Terazi Burcu ile Koç Burcu Uyumu, eğlenme ve güzel vakit geçirme adına kurulmuş olabilir. Bu iki burcun uyumunda öyle eğlenceli vakitlere şahit olacaksınız ki neredeyse eğlenmekten birbirinizi sevmeye fırsat bile bulamayacak duruma gelirsiniz.

Siz kültürlü olmayı, toplum içerisinde elit bir konumda bulunmayı arzu edersiniz. Siz her şeye belirli bir ölçü ile yaklaşırsınız ama partneriniz Koç burcunda bu ölçü anlayışı yoktur. Bu noktada Terazi Burcu ile Koç Burcu Uyumundan söz etmemiz mümkün olmayacaktır. Siz toplum içerisinde ağır başlı bir görüntü vermeye çalışırsınız fakat Koç size bu konuda ayak uydurma güçlüğü yaşayacaktır.

Bunlar sizin için sıkıntı olmayacaksa birlikte harika vakit geçirebilirsiniz. Terazi Burcu ile Koç Burcu Uyumunun devamı için Koç burcunun bazı yersiz davranışlarını görmezden gelin. Bu sayede uzun olmasa bile güzel bir beraberliğiniz olacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca