Terazi ve Boğa Burcu Uyumu

Terazi Burcu ile Boğa Burcu Uyumu harika bir şekilde oluşacaktır.Siz ve ilişki yaşadığınız Boğa burcu son derece elit bir yapıya sahipsiniz.  Güzel ve lüks objelerden özelliklede güzel kıyafetlerden hoşlanırsınız. Beraber kültürel aktivitelere, yeni hizmete açıkmış olan lüks restoranlara ve alışveriş yapmaya bayılırsınız. Özellikle bu alanlarda ortak zevklere sahipsiniz. Boğa burcu özellikle sizin dış görünüşünüze hayran olacaktır. Sizin bu konuda yaptığınız pahalı alışverişlerinizi anlayışla karşılayacaktır.

Terazi Burcu ile Boğa Burcu Uyumunda sorun olacak şeylerden birisi Boğa burcunun inatçılığı olabilir. Siz olaylara daha esnek yaklaşırsınız ama Boğa burcu ise sabit fikirlidir. Özellikle ona bir şeyi kabul ettirmek istiyorsanız kesinlikle o karar vermeden önce davranmalısınız çünkü o kadar verdimi bir daha geri dönüşü zordur. Bu olayla karşı karşıya kalırsanız çileden çıkabilirsiniz. Sabit fikirli birisi sizin için anlaşılmaz bir şeydir.

Terazi Burcu ile Boğa Burcu Uyumu yatak odasında kendini gösterecektir. Her anın zevkini çıkarmak isteyen Boğa burcu yatak odasında size keyifli anlar yaşatacaktır. Siz hava elementinin mensubu olarak konuşmaktan zevk alırsınız ama toprak elementine mensup olan Boğa burcu daha sessizdir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca