Terazi ve Başak Burcu Uyumu

Terazi Burcu ile Başak Burcu Uyumunun oluşmasında büyük ölçüde Başak burcunun etkisi olmuştur. Aslında bakıldığında astrolojik olarak pek uyumlu bir çift sayılmazsınız. Siz hava elementine mensupsunuz Başak ise toprak elementine. Bu iki element aslında birbirine uyumlu değildir. Fakat birbirinizle paylaşabileceğiniz bir çok şey bulabilirsiniz. Başak burcunun reel ve pratik yapısı sizi ona yakınlaştırır.

Terazi Burcu ile Başak Burcu Uyumunda iki tarafta dış görünüşlerine dikkat eder. Her zaman giyecekleri şeylerin kaliteli olmasını isterler. Bunun için illa abartılı şeyleri tercih etmelerine gerek yoktur. Onlar için sade ama kaliteli olması yeterli olacaktır. Ekonomik olarak hangi durumda olursalar olsunlar giyimleri onlar için öncelikli olacaktır.

Terazi Burcu ile Başak Burcu Uyumunun görülmediği yerlerden birisi de sosyal hayatınız olacaktır. Siz eğlence ile mutluluğu yakaladığınıza inanırken Başak burcu çalışarak mutlu olunacağı düşüncesindedir. Aslında bu iki burç birbirinden bu konuda yardım almalıdır. Siz Başak burcundan biraz çalışma disiplini alırken onun sizden eğlenme konusunda bir şeyler alması gerekmektedir. Siz ikili olarak çok hoş sohbetlerde bulunacaksınız. Konuşmalarınız size mutluluk verecektir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca