Terazi ve Balık Burcu Uyumu

Terazi Burcu ile Balık Burcu Uyumuna birçok burç yorumcusu sıcak bakmasa da aslında bu ilişkinin ilerlemesi için birçok neden bulunmaktadır. Girişimcilik Balık burcunun genel yapısını oluştururken, sizin saygılı yapınıza uyumlu olacaktır. Sizin genel kültüre ve aktivitelere olan eğiliminize Balık burcuda meraklıdır. Balık burcu sizinle birlikte dış dünyayı tanırken zaman zaman da kendisiyle baş başa kalmayı arzu edecektir. Bu hareketini sakın sizden uzaklaşmak istiyor gibi algılamayın. Bu davranış onların doğal yapısı içerisinde vardır.

Terazi Burcu ile Balık Burcu Uyumunda Balık burcu biraz daha ön planda olmak isteyecektir. Balık burcu çok duygusal bir yapıya sahiptir. Bu yapısı bir tek size karşı değildir. Çevrelerinde ki herkese aynı şekilde yaklaşırlar. Onların sorunlarını anlayıp çözümünde yardımcı olmak isterler.  Terazi Burcu ile Balık Burcu Uyumunda liderlik konusunda sorun yaşayacağınızı düşünmeyin.

Eğer Balık burcuna ona yeterli kadar zaman ayıracağınız konusunda güven vermişseniz sizin liderlik yapınıza boyun eğecektir. Zaten Balık burcu çok narin ve duygusal bir yapıya sahip olduğu için bu tür şeylerle ilgilenecek durumda değildir. Siz ekonomik olarak sıkıntılı günlerinizde bile kültürel alışverişlerinize engel olmazken Balı bu durumda ya borçlarını ödeyecek yada ekstra birikim yapacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca