Terazi ve Aslan Burcu Uyumu

Terazi Burcu ile Aslan Burcu Uyumu son derece doğal bir şekilde oluşacaktır. İkilinin oluşturacağı beraberlik gayet makul bir ilişki olacağından uzun soluklu olacaktır. İki tarafta özellikle dış görüntülerine önem verir. Pahalı ve temiz elbiseler giymeyi isterler ve sürekli olarak gezme arzuları vardır. Değişik aktiviteler, acayip partiler, elit toplantılar, yeni hizmete giren restoranlar tamda size göredir. Terazi Burcu ile Aslan Burcu Uyumunda eğlenmek temel kaynaktır.

Pahalı giyinmeye önem vermeniz çok paranızın olduğu anlamına gelmez. Bankada birikmiş paranız kalmasa bile birlikte eğlenmenin bir yolunu bulursunuz. Bir tarafın ateşi, diğer tarafın havayı temsil etmesi ilişkinize sıcak bir hava katacaktır. Sizin aklınız kalbinize hükmederken Aslan bunu değiştirmeye gayret edecektir. Aslan burcunun kişiliği sizin dikkatinizi çekecek ve ona yakınlaşacak fırsatlar arayacaksınız.

Terazi Burcu ile Aslan Burcu Uyumu yatak odasında da kendisini gösterecek. Sadece ormanların değil yatak odalarının da kralı Aslan’dır. Özellikle farklı fantezilerle sizi sizden alacaktır. Siz ise zaten günlük hayatınızda olduğu kadar yatak odanızda da en başta kıyafetinize dikkat ediyorsunuz. Bu Aslan burcunun dikkatinden kaçmayacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca