Terazi ve Akrep Burcu Uyumu

Terazi Burcu ile Akrep Burcu Uyumu çok enteresan olaylara kapı açacaktır. Siz aydınlık, narin, elit ve nazik, Akrep burcu ise gizemli ve ihtiraslıdır. Akrep burcunun size olan alakasını kaybetmek istemiyorsanız çok fazla açık olmayın. Akrep burcu sürekli olarak sizin peşinizde olmalıdır. Bu iki burç birbirlerinin zıt konumlarında bulunmaktadır. Tabii olarak zıt olanlar birbirlerini çekecek ve cazip gelen tarafı olacaktır.

Sizin yapınızda akılcılık ve objektifliğiniz bulunmaktadır ama duygu ve şehvet yapınız eksik kalacaktır ama bundan dolayı üzüntünüz olmasın çünkü Akrep burcu bu eksikliğinizi tamamlayacaktır. Terazi Burcu ile Akrep Burcu Uyumunda Akrep onun duygusal yoğunluğuna erişmenizi arzu eder.  Bu ise sizi çok zorlamayacaktır. Akrep burcunun duygusuna ulaşabilecek çok az burç bulunur. Akrep özellikle morali bozuk olduğunda kimseyle konuşmaz kendi içine döner.

Siz ise ona son derece akıllıca yaklaşıp nazik tavırlarınızla onu açmayı denemelisiniz. Akrep burcu bazen kendisini ve olayları anlayabilmek için yalnız kalmaya ihtiyaç duyar bu durum sizin için ilişkinin bittiği anlamına gelebilir. Terazi Burcu ile Akrep Burcu Uyumunda arkadaşlık ilişkileri de ayrıdır. Siz popüler olmak isterken Akrep yalnız takılmayı ister.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca