Oğlak ve Yengeç Burcu Uyumu

Oğlak Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu son derece güzel oluşacak bir ilişkinin habercisidir. Olumlu yönlerinizin olduğu kadar olumsuz yönlerinizde vardır ama bu olumsuzluklar aradaki çatlakları kapatarak birbirinize daha yakın olmanızı sağlayacaktır. Kısaca değinmek gerekirse bu ilişkini ileri aşamalara taşındığında ya çok iyi bir çift olacaksınız yada hiç anlaşamayacaksınız.

Oğlak Burcu ile Yengeç Burcu Uyumunda hırsınız ortak noktanızdır. Yengeç burcu toplumda saygın bir yere ulaşmak için sürekli olarak çaba sarf eder, sizde büyük firmalarda yükselerek bir numara olmak için çok çabalarsınız. Özellikle siz hiyerarşik yapıya sahip olunmasını istersiniz. Bu şekilde herkes yerini ve konumunu bilecek ve ortada düzensizlik adına bir şey kalmayacaktır.

Burçlar elementler üzerinden birbirleriyle yakınlık kurarlar. Oğlak Burcu ile Yengeç Burcu Uyumunda ortaya çıkan elementler sizin ilişkinizi biraz olsun etkileyecektir. Siz toprak elementisinizdir, partneriniz olan Yengeç burcu ise su elementi. Bu birlikteliğinizi olumlu yönde etkileyecektir. Su her zaman toprağa hayat vermiştir. Yengeç burcu sayesinde her zaman hayalini kurduğunuz ama iş temposundan koparak bir türlü yakalayamadığınız aile mutluluğunu sunacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca