Oğlak ve Yay Burcu Uyumu

Oğlak Burcu ile Yay Burcu Uyumu biraz zor görünmektedir. Astrolojide birbirinin ardından gelen burçlar anlaşma zorluğu çekmektedir. Yinede farklı bir açıdan bakacak olursak birbirinden sonra gelen burçlar arasında sonra gelen burç, önünde bulunan burcun eksikliklerini tamamlar. Oğlak Burcu ile Yay Burcu Uyumunda en belirgin fark sizin son derece iyimser, partneriniz olan Yay burcunun’da fazla gerçekçi olmasıdır. Siz Oğlak burcunu sürekli olarak karamsarlıkla suçlarsınız.

Nasıl olur’da bu şekilde yaşayabildiğine akıl erdiremezsiniz ama oda sizin son derece gerçek dışı yaşamakla suçlayacak size Polyanna olarak bakacaktır. Özellikle Yay burcu vücuduna dikkat eder. Sizin gibi kilo sorunları yoktur. Düzenli uğraştıkları sporlar vardır. Size bir şey dediği zaman ya onun dediğini yapın yada aldırmayın.

Yay burcu patavatsız olmasıyla tanınmaktadır ve bu yapısı sizin gibi narin ve zarif birisini üzüntüye sokacaktır. Oğlak Burcu ile Yay Burcu Uyumunda cinsel hayatınızda Yay burcunun atletik vücudu sizi tahrik edecektir. Bu ilişkide belki de anlaşabildiğiniz tek nokta bu olacaktır. Bu arada hatırlatmamızda fayda var, evin tüm ihtiyaçlarınızı sizin kazandığınız paralarla karşılayacaksınız.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca