Oğlak ve Terazi Burcu Uyumu

Oğlak Burcu ile Terazi Burcu Uyumu, astrolojik olarak pek mümkün görülmemektedir. Yinede bir Terazi burcuna aşık olduysanız ve onu çok istiyorsanız şansınızı denemenizde fayda var. Çok çabalar ve emek harcarsanız uygun bir noktada buluşup, bir ilişki yaşayabilirsiniz. Karşılıklı olarak yoğun bir sosyal yaşantıya sahipsinizdir. Siz çalışma hayatını daha çok seversiniz ama partneriniz olan Terazi burcu gezmeyi, eğlenmeyi, yeni yerler ve yeni arkadaşlıklar oluşturmayı sever.

Sizden daha fazla eğlendiği ve mutlu olduğu kesindir. Oğlak Burcu ile Terazi Burcu Uyumunda özellikle Terazi sayesinde yeni arkadaşlarınız olacak ve bir nebzede olsun sizde mutlu bir dönem geçireceksiniz. Terazi burcu ile bir yere gittiğinizde, onun orada ki herkesi tanıdığını fark edeceksiniz. O kadar sosyaldir ki herkesle hemen dostluk kurabilir.

Oğlak Burcu ile Terazi Burcu Uyumunda siz de geniş arkadaş çevrelerinden hoşlandığınız için bu birliktelik size de iyi gelecektir. Ayrıca Terazi burcunu arkadaşlarınızla tanıştırmaktan keyif alacaksınız. Terazi burcu o kadar ince ve saygılıdır ki onu tanıştırmaktan dolayı gurur duyacaksınız. Sizin uzun saatler çalışmanız onun için sorun olacaktır ama onunla oturup konuşarak bu işi halledebilirsiniz. Siz yinede ona fazla zaman ayırmayı deneyin.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca