Oğlak ve Kova Burcu Uyumu

Oğlak Burcu ile Kova Burcu Uyumu, normal şartlarda zıt kutupların birbirini çektiği için oluşması gereken bir durummuş gibi görünse de aranızda çok farklılıklar olduğundan dolayı çok zor olacaktır. Bu ilişkinin neticesi karşılıklı olarak ne gördüğünüze ve ne anladığınıza bağlıdır. Özellikle Kova burcunun yapısında olan isyankarlık damarı, size itici mi geliyor yoksa çekici mi?

Oğlak Burcu ile Kova Burcu Uyumunda bu davranışı sizi ilk başta heyecanlandırsa da daha sonra bu tutkunuzu kaybedebilirsiniz. Kova burcunun ilgi alanları bazı zamanlar size çok modern veya aşırı gelebilir. Genel anlamda Kova burcu size göre daha soğuk bir yapıya sahiptir. Kova burcu duygusal olmasa da size göre daha duygusal ve objektiftir. Siz her zaman yaşam standartlarınızı zorlarsınız ve her şeyin en iyisini, en pahalısını arzu edersiniz ama Kova burcu sizin gibi düşünmez.

O kendi inançlarına uygun olacak bir yaşam tarzını arzu eder. Oğlak Burcu ile Kova Burcu Uyumunda çalışma alanları da farklılık gösterir. Siz büyük firmalarda ve kurumlarda yükselerek en tepeye ulaşırsınız. Koca burcu ise toplumla alakalı olan gurup faaliyetlerine liderlik yapar.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca