Oğlak ve Koç Burcu Uyumu

Oğlak Burcu ile Koç Burcu Uyumunun yakalanmasının ardından sizi zor zamanlar bekliyor. İki tarafta farklı yapılara sahiptir. Bu aranızda oluşacak yakınlığa engelmiş gibi görünse de hiçbir şey imkansız değildir. Koç burcunun heyecan dolu yaşantısı sizi sıkıntıya sokarak çılgına çevirebilir. Siz çok fazla hareket istemezsiniz. Rayına oturmuş ve düzenini yakalamış bir ilişki istersiniz. Koç burcu özellikle kendisiyle alakalı olan konularda çok ilgilidir. Siz ise toplum tarafından kabul görerek onaylanmak istersiniz.

Oğlak Burcu ile Koç Burcu Uyumunda Koç’un yakaladığı başarı sonrasında en fazla siz gurur duyarsınız. Sizin ve partneriniz olan Koç burcunun duygusal ilişkinizden çok iş hayatınızda ki ilişkiniz daha sağlam ve güvenilir olacaktır. İki tarafında yalama amaçları çalışmak olduğu için bu konuda bir birinize ayak uyduracaksınızdır.

Oğlak Burcu ile Koç Burcu Uyumundan cinsel hayattan da söz etmek zor olacaktır. Aslında ikinizde yatak odasını seversiniz ama siz her şeyin yavaş olmasını isterken Koç burada da diğer yerlerde olduğu gibi aceleci davranacaktır. Siz her şeyde çok gerçekçisinizdir. Koç burcu da gerçekçi olsa da sizin kadar değildir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca