Oğlak ve İkizler Burcu Uyumu

Oğlak Burcu ile İkizler Burcu Uyumundan astrolojik olarak bahsedemesek bile yinede imkansız olmayacaktır. Partneriniz olan İkizler burcu sizden çok daha fazla aktiviteye ihtiyaç duyar. Hayatını sürekli olarak aktif bir şekilde yaşamaya çalışan İkizlere ayak uydurabilmelisiniz. Sizin ona vurulmanızda asıl etken onda olan zeka ve pratik becerisidir.

Oğlak Burcu ile İkizler Burcu Uyumunda, hayatını ciddi olarak yaşayan Oğlak burcunun partneri olan İkizler burcu tarafından gevşetildiğine şahitlik edeceksiniz. İkizler burcu çok meşgul olduğu için kimseyi sahiplenmeye aday olmayacaktır. Özellikle sizin ofisinizde geç saatlere kadar çalışıp eve geç gelmenize çok takmayacaktır. Çünkü gün içerisinde o kadar hareketlidir ki bunun farkına bile varmaz.

Oğlak Burcu ile İkizler Burcu Uyumunda sürekli olarak yeni şeyler öğreneceksiniz. İkizler burcu çok konuşkan olduğu için çevresinde ki herkesle konuşur ve bundan dolayı birçok konu ile alakalı olarak bilgi birikimine sahiptir. Bu bilgi birikimi sayesinde konuşacak konu sıkıntısı yaşamayacaksınız. İkizler burcu tarafından terk edilmek istemiyorsanız ona birazda olsun ayak uydurmalısınız. Bunun çok zor olduğunu biliyoruz ama imkansız değildir. Ona karşı yeni fikirler sunarsanız ilişkinize can gelecektir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca