Oğlak ve Boğa Burcu Uyumu

Sonunda bir Boğa burcuyla karşılaştınız ve ona yakınlık hissettiyseniz onu elinizde tutmalısınız. En sonunda aradığınız gerçek aşkı buldunuz demektir. Oğlak Burcu ile Boğa Burcu Uyumu, genel olarak her alanda oluşmaktadır. Her konuda uyuşur ve tatmin olursunuz. İki tarafta lüks yaşantıdan mutlu olur ve hayatlarının merkezinde mutlu olmak prensibi yatar. Boğa burcu güvenilir, sadık ve akıllıdır. Onda bir eşte arayacağınız tüm özellikler vardır. Siz de evlilik konusunda güvenilir ve sadık bir eş ararsınız. İkiniz içinde gelecek çok önemlidir hele ev ve aile konuları ortak tutkunuz olacaktır.

Oğlak Burcu ile Boğa Burcu Uyumu kendisini yatak odasında da hissettirecektir. Yatak odasında aynı frekansları kullanırsınız ki bu ikiniz arasında oluşacak iletişim kopukluklarının önüne geçmenizi sağlayacaktır. Özellikle siz lükse ve gösterişe daha meraklısınızdır. Her zaman gösterişli ve pahalı mücevherler almak isteyeceksiniz. Partneriniz Boğa burcu bu düşüncenize saygı duyacaktır.

Oğlak Burcu ile Boğa Burcu Uyumunda dışarıda olmak çok önemlidir. Özellikle gezmeyi ve eğlenmeyi istersiniz. Çoğu kez ev yerine dışarıda yemek yemeyi arzu edersiniz. Boğa burcuyla birlikte çok pahalı restoranlara gidip mutlu bir akşam geçireceksinizdir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca