Oğlak ve Başak Burcu Uyumu

Oğlak Burcu ile Başak Burcu Uyumu çok konuşulacak bir olaydır. Hemen hemen herkes tarafından arzu edilen ve partneriyle oluşturmak istediği uyumu bu ikilide göreceksiniz. O kadar çok kişiyle tanıştınız ve o kadar kişinin kendinize uygun olmadığı kararına vardıktan sonra artık çalışmanız hakkında size laf söylemeyecek birisiyle karşı karşıya geldiniz demektir.

Oğlak Burcu ile Başak Burcu Uyumunda çalışma ilk öncelikli olarak iki taraftan da kabul görür. Siz ne kadar işinize bağlıysanız partneriniz olan Başak burcuda o kadar bağlıdır. Hem siz hem de partneriniz olan Başak burcu element olarak toprak mensubusunuz ve bu nedenledir ki temel konularda aynı düşünce yapısına sahipsinizdir.

Oğlak Burcu ile Başak Burcu Uyumu, aslında yatak odasında daha rahat bir şekilde görülür. Özellikle bu konuda rahat olan Başak burcu bu konuda size yardımcı olacaktır. İkili olarak aldığınız kararlarda birbirinize karşı saygılısınız. İki farklı burç olarak aynı elemente sahip olmanın avantajını göreceksiniz. Temek olarak aynı hedefleriniz, gayeleriniz ve sonlandırmanız gereken işlerini bulunmaktadır. Bu temeller sizi birbirinize daha yakın yapar ve mutlu bir ikili olursunuz.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca