Oğlak ve Balık Burcu Uyumu

Oğlak Burcu ile Balık Burcu Uyumu, göz kamaştıracak kadar güzel bir şekilde gerçekleşir. Özellikle sizin elementiniz olan toprağa partneriniz olan Balık burcunun elementi su hayat verecektir. Su elementleri her zaman toprağa iyi gelmiştir. Balık burcuyla bir yakınlığınız olacaksa bu fırsatı asla kaçırmayın deriz. İlk karşılaşmada bunun farkına var masanız bile ileri’ki aşamalarda ne kadar değerli bir hazine bulduğunuz’un farkına varacaksınız.

Siz akıl, mantık ve gerçeklerle ilgilenen bir burçsunuz. Balık burcu ise daha duygusal bir yapıya sahiptir. Oğlak Burcu ile Balık Burcu Uyumunda bu sizin için sorun gibi görünse de aslında öyle değildir. Siz balık burcunun duygusal ve hayalperest göründüğüne bakmayın. O insanlara çok duygusal ve soyut yaklaşır ama söyledikleri ve düşündükleri her zaman doğru çıkar. Siz buna ihtimal dahi vermeseniz bile onun fikirlerinin ne kadar değerli olduğunu anlayacaksınız.

Oğlak Burcu ile Balık Burcu Uyumunda maddi alanda farklı düşüncelere sahipsiniz. Hatta sizinle değil çevrenizde bulunan arkadaşlarınızdan bile farklı bir yapıya sahiptir. Onun için her şey geçicidir. Yatak odasında ise ilk başta biraz çekingenlik olsa da ileri aşamalarda bu sorunu halletmiş olacaksınız.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca