Oğlak ve Aslan Burcu Uyumu

Oğlak Burcu ile Aslan Burcu Uyumunda ilişkinin temelleri sağlam atılmamıştır. Özellikle genel görünüm itibariyle birbiriyle anlaşamayacak bir yapıya sahipmişsiniz gibi görülmektedir fakat bunun için kesin konuşmak hata olacaktır. Birlikte olmanız için aslında birçok sebep bulunmaktadır. Siz toprak elementi, partneriniz Aslan ise Ateş elementi mensubudur. Her zaman toprak ateşi söndürmüştür. Her şeye rağmen ilişkinizi analiz etme fırsatınız olduğunda ortak yönlerinizin var olduğunu göreceksiniz.

Oğlak Burcu ile Aslan Burcu Uyumunda temel her ne kadar sağlam oluşmasa da yinede ilişkinin devam ettirilmesi için birçok sebep bulacaksınız. Hem siz hem de Aslan burcu sosyal hayata dahil olmayı ve sosyalleşmeyi sever. Siz sosyalleşmeyi başarınıza olan katkısından dolayı isterken, Partneriniz Aslan burcu eğlenmek ve keyifli vakit geçirmek için ister.

Oğlak Burcu ile Aslan Burcu Uyumunda dış görünüş her zaman önemli olmuştur. Özellikle giyim, kuşamınıza çok dikkat edersiniz. Beraber aktivite yapmayı seversiniz özellikle de entelektüel toplantılara katılım sağlamak hem sizin için hem de partneriniz olan Aslan burcu için çok önemlidir. Bu noktada birlikte hareket edip mutlu olma şansını elde edebilirsiniz.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca