Oğlak ve Akrep Burcu Uyumu

Oğlak Burcu ile Akrep Burcu Uyumu, heyecan can veren bir ilişkiye kapı açacaktır. Bu ilişkiye Oğlak burcu olarak sağduyu ve temel getirirsiniz. Akrep burcu sizin dengeli ve pratik hayatınıza, siz ise onun duygu ve tutkularına aşık olmuşsunuzdur. Oğlak Burcu ile Akrep Burcu Uyumunda elementler ön plana çıkmayı başarmıştır. Sizin toprak elementinize Akrep burcunun su elementi sayesinde hayat gelmiş olur.

Akrep burcunun genel çizgisi çerçevesinde incelendiği zaman onun kurnazlığı ön plana çıkacaktır. Siz onun bu kurnazlığını, finansal kabiliyetinizle birleştirdiğiniz taktirde ortaya mükemmel bir ikili çıkacaktır. Siz para kazanmayı ve kazandığınız para ile kendinize bir servet oluşturmayı arzu edersiniz. Çok iyi kazanan birisi olunca partneriniz bunu fırsat bilerek paranızı çok fazla harcaya bilir ve siz bu olayın düşüncesinden bile korkarsınız. Bu konuda Akrep burcuna güvenebilirsiniz.

Akrep burcu da sizin kadar olmasa bile çalışkandır. Oğlak Burcu ile Akrep Burcu Uyumunda sabit fikirli olan Akrep burcuna karar verdiği bir konu hakkında farklı bir şey söylemek ve bu fikre onun inanmasını sağlamak neredeyse imkansızdır. O ilk başta neye karar verdiyse artık onun için doğru olan odur.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca