Kova ve Yengeç Burcu Uyumu

Kova Burcu ile Yengeç Burcu Uyumundan pek bahsetmek mümkün değildir. Yengeç burcu özelliklerini taşıyan kişi son derece hassas, duygusal ve romantik bir yapıya sahiptir. Bundan dolayıdır ki etrafında olup biten her şeyi bu duygusallık çerçevesinde inceler. Kova burcu ise değişken bir yapıya sahiptir. Kova burcuyla birlikte bir hayatı yaşamak oldukça zordur. Bunlarla birlikte Kovanın sadakat sorunu bulunmaktadır. Bir kişiye bağımlı olarak yaşamaktan hoşlanmaz.

Kova Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu, her iki tarafında hayata bakış açısının ve yorumlama şeklinin farklı olmasından dolayı zor olacaktır. Kova burcunun bağımsızlık tutkusu bir orada bir burada hayat yaşamasına neden olacaktır. Bir kişiye bağlı yaşamak ona göre olmasa da çok aşık olduğunda eğlenceli bir partner olacaktır.

Kova Burcu ile Yengeç Burcu Uyumunda Yengecin çok akıllı davranması gerekmektedir. İdare edilmekten ve yönetilmekten hoşlanmayan bir yapıya sahip olan Kova burcunu çok iyi idare etmeyi başarmak zorunda olan Yengeç burcunun, ona hissettirmeden yönlendirmeyi becerebilmesi gerekmektedir. Tüm bunlar yapıldığında bir ilişkiden söz edile bilinse bile ortaya çıkacak ilişkinin uzun süreli olacağından bahsetmek mümkün değildir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca