Kova ve Yay Burcu Uyumu

Kova Burcu ile Yay Burcu Uyumu, özgürlük anlamında bir birini desteklediklerinin varlığını kanıtlamaktadır. Günlük yaşantı içerisinde birbirlerine destek vererek ortak bir payda da ilerleyen ikili duygusal olarak birbirlerini destekleyerek gelişim ve deneyim olarak daha iyi bir boyuta ulaşmalarında önemli bir faktör olarak rol alır.

Kova Burcu ile Yay Burcu Uyumu sosyal alanda da ön plana çıkmaktadır. İki tarafta hem kendileri arasında hem de farklı insanlarla olumlu ilişkiler kurarak yeni tanışmalara imkan sağlamaktadır. Kova burcu ile Yay burcu arasında sıradan bir aşk hayatı başlayabilir fakat zaman geçtikçe bu aşk hayatı farklı boyutlara taşınarak canlanması sağlanacaktır.

Bu uyumlu çiftten romantik ve duygusal bir ilişki beklenilmez ama birbiriyle çok iyi anlaşan bir ikili olacaklardır. Kova Burcu ile Yay Burcu Uyumunda cinsel ilişki gayet güzel ve düzenli olarak yaşanmaktadır. Bir taraf havayı bir taraf ateşi temsil ettiği için birbirlerini destekleyerek cinsel ilişki sırasında son derece tatminkar noktalara ulaşacaklardır. Aşırı derecede yoğun olarak gerçekleşmese bile bu ilişkinin keyifli ve enteresan bir boyuta taşınmasına engel değildir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca