Kova ve Terazi Burcu Uyumu

Kova Burcu ile Terazi Burcu Uyumu ile ilgili olarak her iki tarafında birbirine yakın olduğundan bahsedebiliriz. Arkadaşlık ve muhabbeti yoğun bir şekilde yaşayan iki burç tarafı içinde romantik anların yaşanması an meselesidir. Kova burcuda Terazi burcuda hava elementine başlıdır. İnsan ilişkilerinde ve sosyalleşme konusunda başarılı olan iki taraf, çok sevilen bir çift olmayı başarabilirler.

Kova Burcu ile Terazi Burcu Uyumundan bahsediyorsak özellikle Kova burcunun bağımsızlığa yatkın olan yönünü biraz dizginlemesi gerekmektedir. Bu aşamada eşini her an yanında görmek isteyen Terazi burcu için sorun çıkartabilir. Zodyaka bakıldığında son derece uyumlu bir ikili oluşturmayı başaran çift, aynı zamanda farklı insanlarla da iyi ilişkiler kurma becerisine sahiptirler. İkili içinde ortak bir yaşam alanı oluşturmak son derece önemlidir.

Beraber öğrenme, iletişim ve düşünce paylaşımı yaşantılarının bel kemiğini oluşturur. Kova Burcu ile Terazi Burcu Uyumunda bahsedeceğimiz diğer bir konu ise cinsel yönden tam anlamıyla birbirlerini tamamlayan bir yapıya sahiptirler. Her iki tarafta birbirinin ihtiyacı olan faktörleri ön planda tutarak partnerine kolaylık sağlamaktadır. Bu nedenledir ki çok sağlam ve uzun süreli bir ilişkiye sahip olurlar.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca