Kova ve Oğlak Burcu Uyumu

Kova Burcu ile Oğlak Burcu Uyumundan neredeyse hiç bahsedemeyeceğiz. Bu iki burç birbirinden çok farklı özelliklere sahip olmalarından dolayı günlük hayatın hiçbir evresinde ortak bir noktada buluşamayacaklardır. Oğlak burcu için çok önemli olan bağlılık, güven ve gelenekçiliği Kova burcunun yerine getirmesi neredeyse imkansızdır. İlişki sırasında aradığını bulamayan Oğlak burcu karşı tarafa sürekli olarak bir bası uygular ve zaman geçtikçe bu baskıyı arttırmaya devam eder ama sonuçta anlaşmazlıktan başka bir şey eline geçmez.

Kova Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu noktasında belirmemiz gerekir ki bir taraf çok tutucu diğer taraf ise yenilikçi olduğundan dolayı bir uyum sağlanamamaktadır. İlişki sırasında bağımlılık konusunda sıkıntılar yaşayan Kova burcu özelliğine sahip olan birisinin Oğlak burcu gibi disiplinli ve otoriter birisiyle sürdüreceği ilişki onlara cehennem ortamını hazırlamış olacaktır.

Kova Burcu ile Oğlak Burcu Uyumunda gerilimin üst seviyelere ulaştığını ifade edebiliriz. Bu gerilimin tırmanmasının ardından ikili her ne kadar ortak bir paydada buluşmaya çalışsa da bu maalesef mümkün olmayacaktır. Bu anlatılanlardan sonra cinsel hayattan bahsedecek olursak, ikilinin en fazla anlaşma sağladığı noktanın bu olduğunu ifade edebiliriz. İki tarafta yaşantılarda diğer olayları ön plana aldıkları için uyum sorunu yaşamazlar.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca