Kova ve Kova Burcu Uyumu

Kova Burcu ile Kova Burcu Uyumundan bahsedecek olursak ikilinin çok iyi bir şekilde anlaşabildiğinden ve çok fazla ortak noktaları olduğundan başlamamız gerekir.  Aynı burç özelliğini taşıyan ikili her zaman yeniliklere açıktır. Ayrıca geleneksellikten iki tarafta hoşlanmaz. Bu özelliklerin iki tarafta da bulunmasından dolayı sıra dışı bir ilişkinin oluşmasına sebebiyet oluşturacaktır.

Kova Burcu ile Kova Burcu Uyumu sırasında normal yaşantı standartlarından uzak olduğu görülecektir. Bununla birlikte özellikle sosyal alanda çok uyumlu bir çift portresi çizeceklerdir. İkili tarafından oluşturulacak olan birliktelikte özgürlük ve baskısızlığı net bir şekilde görebilirsiniz. Çok fazla değişkenliğe açık olmayan Kova burcu, tatmin edildikten sonra uzun süreli bir ilişkiye imkan oluşturmuş olacaktır.

Bu nedenden dolayı ikili arasında sürekli olarak olumlu yönde bir alış veriş gerçekleştiği sürece uzun süreli bir ilişki olacağından bahsedebileceğiz. Kova Burcu ile Kova Burcu Uyumu konusuna değinirken özellikle cinsellik konusundan bahsetmemiz gerekecektir. Bu ikili için cinsel hayatlarında çok fazla hareket olduğundan bahsedemeyeceğiz. İki taraf içinde cinselliğin o kadarda bir önemi yoktur. Bu nedenden dolayı cinsel hayatları pek renkli değildir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca