Kova ve Koç Burcu Uyumu

Kova Burcu ile Koç Burcu Uyumunun araştırılması sonucunda ikili arasında çok yoğun ve hareketli bir ilişkinin varlığından söz edebiliriz. Kova burcu özelliğine sahip olan insanlar duygusal ve değişken bir kişiliği taşımaktadır. Sürekli olarak bir değişim içerisinde bulunmaktadır. Koç burcu özelliğine sahip olan insanlar ise aktif, zeki ve çalışkandır.

Kova Burcu ile Koç Burcu Uyumunun en önemli özelliği birbiriyle ilk başta çok iyi anlaşmaktadır. İlişkinin ilerleyen safhalarında Kava burcu özelliği taşıyan kişi duygusallığı bir adım ileriye taşımaya çalışıp onu ön planda tutabilir. Kova burcunun bu tutumuna Koç burcu yeteri kadar cevap veremeyebilir. Bu durumun yaşanmasının ardından ikili arasında soğukluk oluşabilir. Koca burcunun özelliklerini taşıyan kişi hislerini ve kendisini çok basit bir biçimde karşı tarafa ifade edebilir.

Koç burcunun özelliklerini taşıyan kişi ise genellikle hareketleriyle ve tavırlarıyla kendisini ifade edebilir. Kova Burcu ile Koç Burcu Uyumunun diğer bir özelliği ise cinsel yönden birbirlerine uygun olmayabilirler. Buna etki eden en büyük etkenler Kova burcu özelliğine sahip olan kişinin duygusal yapısının aşırı derecede ön planda olmasından dolayı yaşanmaktadır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca