Kova ve İkizler Burcu Uyumu

Kova Burcu ile İkizler Burcu birbirleriyle gayet uyumlu bir ilişki serüveni içerisinde olacaklardır. İki burç da hava grubuna dahildir. Kova Burcu ile İkizler Burcu Uyumundan bahsedecek olursak her iki burcunda değişken ve utangaç bir yapıya sahip olduklarını ifade edebiliriz. Duygusal ve düşünsel bakımdan yeniliklere kolay bir şekilde ayak uydururlar. Kova burcu’da İkizler burcu’da günlük yaşamlarında özgür olmaktan hoşlanırlar ve bu özgürlük olayına karşı saygılı olunmasını isterler.

Kova Burcu ile İkizler Burcu Uyumunda diğer değinilecek nokta ise her iki burcunda neşeli ve zeki bir yaşantıya sahip olduklarıdır. İki burcun özelliğini taşıyan kişiler konuşkan, neşeli ve her ortama ayak uydurabilecekleri bir yapıya sahip olduklarından dolayı çok sayıda insanla tanışıp arkadaşlık oluşturacaklardır.

Kova Burcu ile İkizler Burcu Uyumunda diğer ve en önemli nokta ise birbirlerine karşı olan bakış noktalarıdır. Her iki taraf da oluşacak ilişkiye sıcak bakarlar. İlişkiye başladıklarında samimi ve keyifli bir beraberlikleri olur. Cinsel yönden de her iki burç insanı aktiftir. İhtiyaçlarını ve isteklerini karşı tarafa kolaylıkla ifade edebilecek bir yapıya sahiptirler. Eğer ortada çok büyük sorunlar oluşturacak sıkıntılar yoksa uyumlu bir çift olarak yaşantılarına devam ederler.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca