Kova ve Boğa Burcu Uyumu

Kova Burcu ile Boğa Burcu Uyumu konusunda stabil bir ilişkiden bahsetmek çok zordur. Boğa burcu günlük hayatına devam ederken olaylara daha gerçekçi yaklaşmaktadır. Dürüst ve sevecen bir yapıya sahiptir. Kova burcu ise değişkendir. Günlük yaşantı sırasında ona ayak uydurmak neredeyse imkansızdır.

Kova Burcu ile Boğa Burcu Uyumu sırasında en büyük çatlak “sadakat” konusunda yaşanacaktır çünkü Kova burcunun sadakat konusunda bazı sorunları vardır. Sadece bir kişiyle ilgilenmek onlara göre değildir, diyebiliriz. Kova burcu ve Boğa burcu arasında ortak bir karakter bütünlüğü yoktur. Bu iki burcunda hayata bakış açıları ve hayatı yorumlama formülleri değişiktir. Kova burcu mutlu ve aktif bir yaşantıyı tercih eder. Her çiçekten bal alır pozisyonunda görülse de aslında tam anlamıyla birisini sevdiğinde mutluluk veren bir sevgili olacaktır.

Boğa burcu ise Kova burcuna nazaran daha duygusal ve romantik bir yapıya sahiptir. Kova Burcu ile Boğa Burcu Uyumu sırasında ilk etapta aktif bir ruha sahip olan Kova burcu, Boğa burcunu etkisi altına alsa da uzun süreli ilişkilerde bu her zaman bu şekilde devam etmez. Bu iki burç cinsel yönden de birbirine ayak uyduramazlar ayrıca evlenmek durumunda kalmaları için karşılıklı olarak çok yoğun bir şekilde birbirlerine karşı aşk hissetmelidirler. Bunun oluşması durumunda bile birbirlerine karşı istedikleri gibi birisi olmak adına çaba göstermeleri gerekmektedir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca