Kova ve Başak Burcu Uyumu

Kova burcu ile başak burcu ikilisi arasında entelektüel olarak bilinmesine karşı ikilinin anlaşması baya zordur. Kova Burcu ile Başak Burcu Uyumu anlamında söylenecek ilk şey ikilinin yaşam felsefesinin farklı olduğudur. Her iki burcun ilişkiye girme sorunu vardır ve ikili karşılıklı olarak soğuk ve mesafelidir.

Kova Burcu ile Başak Burcu Uyumu sadece geniş kapsamlı olan amaçlar doğrultusunda bir araya gelmelerine yardımcı olur. Bu bir araya gelişten sonra karşılıklı özverilerin sunulmasıyla birlikte zorluklar aşılarak bir ilişkiye ışık yakılabilir. Gelenekselliğe yakın olan Başak burcu ile geleneksellikten uzak durmaya çabalayan Kova burcu sadece tüm insanlığı ilgilendirecek konularda bir araya gelebilir.

Sonuçta bir amaç için ortada buluşmuş olsalar birle Kova burcu ile Başak burcunun ilişki ömürlerinden çok uzun bir şekilde bahsetmek mümkün değildir. Kova Burcu ile Başak Burcu Uyumu cinsel anlamda bir birine yakındır. Her iki burç insanı da cinsel anlamda soğuktur. Hatta böyle bir fonksiyon olduğu bazen akıllarına bile gelmez diyebiliriz. İkilinin oluşturacağı bir ilişki yumağı içerisinde sıcak ve hareketli bir cinsel hayat beklemek ne yazık ki sadece bir hayal olacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca