Kova ve Balık Burcu Uyumu

Bu iki farklı burç ilk başta bir birlerine çok yakın gelebilirler ama aslında durum öyle değildir. Kova Burcu ile Balık Burcu Uyumunu değerlendirecek olursak ikili ilişkilerde ilk dönemlerde yüksek oranda sıcaklık ve yakınlık hissedilse de, zaman geçip birbirlerini yakından tanıma imkanları olmasının ardından işler tam tersi duruma dönüşecektir. Bu durumun yaşanmasının ardından ilişki monoton bir hale dönüşecek ve karşılıklı tatminsizlik ortaya çıkacaktır.

Kova Burcu ile Balık Burcu Uyumu yaşam felsefesi olarak da farklıdır. Kova burcu insanı, özgür ve bağımsız bir ruha sahipken, Balık, duygusal bir ruh haline sahiptir. Kova burcunun Balık burcunun bu isteğine cevap veremeyeceği açıktır. Gerçekte birbirlerine çok fazla şey katacakları çok açıktır ama ortak bir temel oluşturulması baya zordur. Bu nedenden dolayıdır ki ikili tarafından başlatılacak bir ilişkinin ömrü çok kısa olacaktır.

Kova Burcu ile Balık Burcu Uyumu cinsel yönden de sıkıntılıdır. Cinselliği duygusallık olarak kabul eden Balık burcu ile duygularını göstermekten çekinen, cinsel ihtiyacını kontrol altında tutabilen Kova burcunun bu alanda da anlaşabilmesi çok zor olacaktır. Arada çıkan sorunları bir şekilde çözüme kavuşturabilseler de özellikle cinsel alanda çıkacak sorunların üstesinden gelinebilecek bir sorun olmadığı açıktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca