Kova ve Aslan Burcu Uyumu

Kova Burcu ile Aslan Burcu Uyumu bakımından bir birine çok yakın iki burç olarak isimlendirilebilir. Aslan burcu özellik bakımından yaşamında aktif, cıvıl cıvıl ve gösterişe, zenginliğe önem  veren bir yapıya sahiptir. Bununla birlikte gurulu bir yapıya sahip oldukları bilinmektedir. Kova burcu ise kırılgan, narin ve değişken bir yapıya sahiptir. Her zaman değişikliğe açık olarak yaşamaktadır.

Kova Burcu ile Aslan Burcu Uyumu gayet doğal bir şekilde gerçekleşecektir. Bu iki burç arasında gayet dengeli bir ilişki yaşanabilecektir. Çok değişik noktalarda birbirleriyle uyumlu oldukları görülecektir. İki burcu ele aldığımız zaman akıllı, dışa dönük, aktif, samimi ve yaşamaktan mutlu olan insanlar olduğu karşımıza çıkacaktır. Bu iki farklı burç insanı birbirleriyle birlikte gayet kaliteli ve mutlu bir yaşantıya sahip olabilirler.

Kova Burcu ile Aslan Burcu Uyumu çevrelerinde bulunan insanları da olumlu olarak etkileyecektir ve ikili etrafında çok sayıda yakın dost olduğu görülecektir. Bununla birlikte Kova burcunun Aslan burcunun gururunu sürekli olarak okşaması gerekmektedir. Bu gerçekleşmediği taktirde aralarında bir çatışma ortamı oluşacaktır. Bunun oluşmasına engel olunması durumunda uzun süreli bir evlilik imkanı yakalanacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca