Kova ve Akrep Burcu Uyumu

Bu iki farklı burcun birbirleriyle anlaşmaları çok zordur. Kıskanç bir yapıya sahip olan Akrep burcu ile birazcık başına buyruk diye niteleyebileceğimiz Kova burcunun birbirleriyle sorunlu bir ilişkileri olacaktır. Kova Burcu ile Akrep Burcu Uyumu konusunda ilk etapta fiziksel anlamda bir yakınlık oluşsa da ihtiraslı bir yapıya sahip olan Akrep burcu karşısında Kova burcu korkuya kapılacaktır.

Kova Burcu ile Akrep Burcu Uyumu aşk konusunda da birbirinden farklı düşüncelere sahiptir. Aşk konusunda her zaman araya mesafe koyan Kova burcu ile karşı tarafa tutkulu bir yakınlık hisseden ve cinsel dürtüleri fazla olan Akrep burcunun anlaşmazlık yaşaması doğaldır. İlk etapta Akrep burcunun cinselliğe verdiği değer karşısında Kova burcu harekete geçse de aradan kısa bir zamanın geçmesinin ardından cinsellik Kova burcu için monoton ve angarya haline dönüşecektir.

Sadece gündelik hayatta değil tüm geri planda yaşananlar karşısında da bu ikili birbiriyle zor bir ilişki içerisinde olacaktır. Akrep burcu gelecek için sağlam adımlar atarak önünü görmeye çalışırken, Kova burcu ise daha yenilikçi ve özgür bir yapıya sahiptir. Kova Burcu ile Akrep Burcu Uyumu için zekalarını ön planda tutarak hayatlarına devam eden bir yapıya sahipler diyebiliriz.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca