Koç ve Yengeç Burcu Uyumu

Koç Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu sizin davranışınıza bağlı olarak ilerleyiş gösterecektir. Yengeç sizin yapınıza göre çok değişik bir yapıya sahip olduğundan dolayı ilişkinin geleceğini sizin tutumunuz belirleyecektir. Yengeç gelenekçi bir yapıya sahip olarak köklerine ve ailesine çok bağlıdır. Koç burcu ise özgürlükten ve fazla bağlanmama taraftarıdır. Yengeç burcu son derece sağlam adımlar atarak geleceğini garanti altına alarak ilerlemeye gayret gösterir.

Koç Burcu ile Yengeç Burcu Uyumunda en büyük sorunlardan birisi iş konusu olacaktır. Siz işinize düşkün olarak yaşarken Yengeç bunu anlamayacaktır. Farklı düşüncelerinizin ve yapınızın üstesinden gelebileceğinizi düşünüyorsanız Yengeç ile çok iyi bir ilişki yakalamış olursunuz. Yengeç mutluluğu her zaman evinde aradığı için çok iyi bir eş ve çok iyi bir anne-baba olmayı başaracaktır.

Koç Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu duygusal anlamda da ufak farklılıklar göstermektedir. Yengeç daha duygusal olduğu için sizden romantik atılımlar bekleyecektir. Buna karşılık olarak duygusal olmayan yapınızla partnerinizi hayal kırıklığına uğratabilirsiniz. Özellikle bu aşamada kendinize dikkat ederseniz farklı olan cinsel hayatınız noktasında ortak bir paydada buluşabilecek siniz.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca