Koç ve Yay Burcu Uyumu

Koç Burcu ile Yay Burcu Uyumu tam anlamıyla eğlenceli olacaktır. Hem koç burcu hem de Yay burcunun ortak elementi olan ateş elementinden olduğunuz için son derece uyumlu bir çift olacaksınız. Birlikteliğiniz son derece eğlenceli ve mutluluk verici olacaktır. İki burç için söyleyeceğimiz bir diğer nokta ise sonu gelmeyen fikirleri olduğudur. Koç Burcu ile Yay Burcu Uyumu bu fikir alış verişi çerçevesinde de devam edecektir.

Birlikte bir sürü yeni proje hakkında konuşabilirsiniz. İlişkiler konusunda yaşanabilecek en ufak tartışmalarda bile alttan alacak olan Yay burcu olacaktır. Yay son derece esnek ve uyumlu olduğundan dolayı her tartışmada alttan alacak ve bunu kafasına çok takmayacaktır. Siz yinede bu tür tartışmalarda Yay burcunun çok fazla üzerine gitmemelisiniz çünkü aşırı derecede üzerine varırsanız açık sözlülüğüyle sizi kendinize getirecektir. Yaşadığınız bu ilişkinin başarılı bir şekilde ilerlemesinin en büyük nedeni budur.

Koç Burcu ile Yay Burcu Uyumu her noktada eşitlik sağlayacaktır bu birbirinize her zaman açık olacağınız anlamına gelecektir.  Hem Koç burcu hem de Yay burcu egzersiz ve spor yapmaktan hoşlanır. Özellikle cinsel yakınlaşmadan hemen önce spor yada egzersiz yapmanız ikiniz içinde faydalı olacaktır.  Yay burcu ile her zaman sıcak bir cinsel ilişki içerisinde olacaksınızdır. Yay burcunun evliliğe çok sıcak bakmaması sizi biraz yoracak olsa da bu konudan asla vazgeçmemelisiniz.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca