Koç ve Terazi Burcu Uyumu

Koç Burcu ile Terazi Burcu Uyumunda iki farklı seçeneğiniz vardır. Ya Terazi burcu ile karşılıklı eksiklerinizi tamamlayarak bir bütün olursunuz yada kıyasıya bir rakip. Bu ikisinin arasında pembe bir çizgi maalesef mümkün değil. Genel olarak aralarında 6 ay gibi bir süre bulunan iki burç arasında her zaman sorun yaşanmaktadır. Terazi burcu için tam bir politikacı diyebiliriz. O karşı tarafla konuşma içerisinde girdiğinde asla onu kırmaz. Terazi burcunun elementi olan havadan dolayı her zaman söyleyecek bir şey bulurlar.

Koç Burcu ile Terazi Burcu Uyumunda aktif ve parlak bir ilişki yaşanacaktır diyebiliriz. Terazi burcu aslına bakılırsa evli olarak daha mutlu bir yaşantıya sahiptir ve asla eşini terk etmezler. Terazi duygusallığı ve güzel sözleriyle arzu ettiği şeyleri karşı tarafa yaptırırken Koç burcu ise adeta terör havası estirerek karşı tarafa istediğini yaptırır.

Koç Burcu ile Terazi Burcu Uyumu aslına bakarsanız terazi burcu da, Koç burcu kadar azimli ve kararlıdır fakat Terazi burcu sizden daha kurnazdır. Aslında öyle görülmese bile Terazi burcu partnerini yönetmeye bayılır. Hatta bu işi öyle tatlı ve sevecen yapar ki bunu hiç hissetmezsiniz ama onun dediğini yapmış olursunuz.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca