Koç ve Oğlak Burcu Uyumu

Koç Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu için biraz sıkıntıların olduğundan bahsedebiliriz. Hem Koç burcu hem de Oğlak burcu hayata farklı pencerelerden bakmaktadır. Koç burcu olarak, Oğlak burcunun çok planlı olan hayatına ayak uyduramayacaksınız. İyimser tavırlarınızla başınıza gelen her kötülüğün ardından iyi günler düşlerken Oğlak burcu sizi kötü günlere ve düşüncelere hazırlar. Koç Burcu ile Oğlak Burcu Uyumunun oluşması için birbirinizi dengelemeye çabalasanız bile bir şey elde edemeyecek hatta maneviyatınızı kaybetme noktasına gelebileceksiniz.

Tüm bunlara rağmen Koç burcunun atılganlığı ve Oğlak burucunun yapıcılığı bir araya geldiğinde sağlam bir temel atmış sayılırsınız. Koç Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu genel olarak cinsel hayatta incelemek gerekirse siz siz olun partnerinizi ne kadar yakından tanıyor olursanız olun cazibeye getirmek için aceleci davranmayın. İş delisi olan Oğlak burcunun cinselliğe hazır olabilmesi için iş ortamından yavaş yavaş uzaklaşarak gevşemesi gerekmektedir bunun içinde gerekli zamanı ayırmanız lazımdır.

Gerekli tüm işlemleri yaptıktan sonra cinsel anlamda birbirlerini tatmin etmeye yeterli olacaklardır ama başta da belirttiğimiz gibi Koç burcunun iş dünyasına gömülmüş kalmış olan Oğlak burcunu yavaş yavaş gevşeterek cinsel duruma uygun hale getirmesi gerekmektedir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca