Koç ve Kova Burcu Uyumu

Koç Burcu ile Kova Burcu Uyumu için “mükemmel çift” tarifini yapabiliriz. Bu iki burun birlikteliği macera ve aksiyonla dolu olacak diyebiliriz. Koç burcu için asi yanına çok yakışacak olan Kova burcu ile heyecanlı bir serüvene atılacaktır. Kova burcunun toplumsal alanda rolü, dünyayı daha iyi ve yaşanılabilir bir hale getirmektir. Kova burcunun size en yakın özelliklerinden biriside toplumsal baskıya aldırmaması ve özgürce düşünüp, hareket edebilme yeteneğidir.

Koç Burcu ile Kova Burcu Uyumunda iki tarafta aynı dili konuştuğu için çok kolay bir şekilde diyalog kurarak aralarında anlaşmazlık yaşanmadan karar alabilirler.  Koç burcu ateş, Kova burcu hava elementi olduğundan dolayı gayet iyi anlaşırlar. Bu ikilinin oluşturacağı ilişkide, diğer her şeyde olduğu lider siz olmak istersiniz.

Kova burcu evlilikten özgürlüğünden olmaktan doğayı uzak durmaya çalışır. Koç Burcu ile Kova Burcu Uyumu cinsel hayatlarında da görülmektedir. Özellikle Kova burcunun sürpriz cinsel dünyası Koç burcu için çok cazip gelecektir. Romantik ve arkadaş gibi yaklaşan Kova burcunun asıl amacı aranızda bulunan mesafeyi korumaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca