Koç ve İkizler Burcu Uyumu

Koç burcu ile ikizler burcu uyumu basit bir şekilde oluşacaktır. Tam olarak uyumlu bir ikili oluşturacaksınız. Sempatik ve neşeli olan İkizler ile çok iyi ilişkiler kuracaksınız. Hem koç burcu hem de İkizler burcu çok çabuk bir şekilde sıkılır ve yeni arayışlara kapılır. Bu arada iki gurupta aynı zaman diliminde birçok şeyi birden idare edebilir. Konuşmayı seven, aktif ve arkadaş canlısı olan Koç Burcu ile İkizler Burcu Uyumunu sürekli olarak bir düzen içerisinde sürdürecektir.

Partnerinizle her gün konuşup tartışacak yeni konular bulabilirsiniz. İlişki içerisinde konu sıkıntısı asla yaşamayacaksınız. Koç burcu yaşadığı ilişkide lider olmak ister, İkizler ise değişken ve uyumlu yapısıyla buna ayak uydurabilir. İkizler burcu kin tutmayı sevmez bu nedenle onun sinirini bozduğunuzda bunu direkt olarak yüzünüze söyleyecektir. Koç Burcu ile İkizler Burcu Uyumu ateş elementi olan Koç burcuna, hava elementi olan İkizler ilaç gibi gelecektir.

Cinsel olarak lider siz gibi görünseniz de İkizler burcu kısa sürede size ayak uydurarak aynı seviyeye ulaşmayı başaracaktır. İki tarafta çabuk karar verip uygulamaya geçtiği için çiftlerden birisinin gelecek için planlamalar yapması gerekmektedir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca