Koç ve Boğa Burcu Uyumu

Koç ve boğa burcu uyumu çok farklı bir yapıya sahiptir. Boğa burcu Koç burcundan çok farklı bir yapıya sahiptir. Boğa burcunun kendisini ifade edebilmesi için zaman gerekir. Boğa burcu adımlarını sağlam atar. Geleceğe yatırım yaparken dikkatli ve güvenirli bir şekilde ilerlemeye gayret gösterir. Koç Burcu ile Boğa Burcu Uyumunda sinirler farklılık gösterir. Koç burcunun sinirleri Boğa burcuna nazaran daha sağlam ve dayanıklıdır.

Bundan dolayı ikili arasında zaman zaman sürtüşmeler görülebilir. Boğa burcu sahibi olan kişinin çok hoş ve sakinleştirici bir ses tonu bulunmaktadır. Boğa burcu alışılmışın dışında bazı zamanlarda ciddileştiğini göreceksiniz. Böyle durumlarda ona yapacağınız sürprizler sonucunda bu durumu da atlatmış olacaksınız. Koç ve boğa burcu uyumu genelde bu burçların bir biriyle alakalı farklı yönlerde özgür ve bağımsız ruhuna karşılık boğa burcunun evde oturmayı seven sakin bir yapısı vardır.

Bu durum bazen tatsızlıklara neden olacaktır ama üstesinden gelmek zor olmayacaktır. Koç burcu ve boğa burcu uyumu cinsel anlamda birbirlerini tatmin edebilir durumdadır. Boğa burcu özellikle yatakta çok aktif bir yapıya sahiptir. Özellikle ışıkları kapattıktan sonra karşınızda bambaşka bir Boğa bulacaksınız. İlgili, duygusal ve şehvetli bir yapıya bürünerek sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca