Koç ve Başak Burcu Uyumu

Koç burcu ile başak burcu uyumu noktasında en belirgin özellik olarak iki tarafında enerjik olması ön plana çıkmaktadır. Başak burcunun sorumluluk ve hırs konusunda ileri seviyede bir yapısı vardır. Sabah uyanır uyanmaz bir plan yapar ve o planın uygulanmasında aşırı derecede titiz davranır. Koç Burcu ile Başak Burcu Uyumunda, Koç burcu olayları bir bütün halinde görmektedir. Başak burcu ise daha organize ve detaylı araştırmaya sahip bir yapıdadır.

Başak burcu size görevlerinizi hatırlatmayı kendisine bir iş kabul ederek sizlere her zaman destek sağlayacaktır. Başak burcu daha pratik ve atılgan olduğu için ani bir olay karşısında Koç burcu gibi kala kalmaz ve hemen yeni bir fikirle ortaya çıkar.  Başak burcu detaycı olduğundan dolayı sizin gözünüzden kaçan detayları rahatlıkla algılayacak ve sizin karşınızda her zaman bir adım önde olarak sizi haksız çıkartacaktır.

Egonuzu zapt edebilirseniz Başak burcunun size gösterdiği yolda ilerleyerek çok başarılı olabilirsiniz. Koç burcu ile başak burcu uyumu özel hayatında cinsellik biraz size bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Başak burcu özelliğine sahip olan kişi utangaç ve çekingendir. Her zaman ilk adımı karşı taraftan beklerler.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca