Koç ve Balık Burcu Uyumu

Balık burcu gayet uyumlu bir yapıya sahiptir. Her zaman karşı tarafın desteğine ihtiyaç duyar. Yumuşak ve fedakar bir yapıya sahip olduklarından dolayı ilişki idaresini kolaylıkla ve sorun çıkarmadan karşı tarafa verecektir. Koç Burcu ile Balık Burcu Uyumunu yakalamakta zorluk çekmeyeceksiniz. Balık burcu için en önemli şey insanlara yardım etmektir.

Bu iyi niyeti suistimal edilse bile buna aldırış etmeden bildiklerini yapmaya devam edeceklerdir. Koç Burcu ile Balık Burcu Uyumunda aşk hayatı çok önemli bir yer tutmaktadır. Bu ikili arasında masallarda yaşanan bir aşk yaşanabilir. Balık burcu her zaman sevilmek ve sevildiğini hissetmek ister bunun için evli olsanız ve hatta evliliğiniz uzun yıllar sürmüş olsa bile onlara karşı her zaman sevgi dolu olmak durumundasınız. Onlar her zaman el üstünde tutulmak isteyeceklerdir. Koç Burcu ile Balık Burcu Uyumu yorumlarına göre genel analizlerde cinsellik biraz farklıdır.

Onunla cinsel ilişki içerisine girdiğiniz zaman duygularınızı ön planda tutmanız gerekmektedir. Fiziksel arzunuz bir adım ileride olduğu zaman Balık bunu anlayacak ve size karşılık vermeyecektir. Fiziksel arzunuzun bir adım ileride olduğunu ne kadar gizlerseniz gizleyin o bunu anlayacaktır. O her zaman sizin neden kendisi gibi derin duygu ve düşünce yapısına sahip olmadığınızı düşünecek ve bunu anlamakta zorlanacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca