Koç ve Aslan Burcu Uyumu

Benzer düşüncelerin birlikteliğinden oluşacak olan, Koç Burcu ile Aslan Burcu Uyumundan güzel bir ilişki doğacaktır. Koç burcu için değerlendirecek olursak sanki Aslan burcu onlar için yaratılmıştır diyebiliriz. Son derece sevecen ve enerjik olan Aslan burcu, Koç burcuna mutlu anlar yaşatacaktır. Koç Burcu ile Aslan Burcu Uyumunda karşılıklı elementler ateş olduğu için iki tarafta birbirini besleyerek ortaya koca bir ateşin oluşmasını sağlayacaktır.

Ateş elementinden olan burçlar yenilikçi düşüncelere haiz olduklarından dolayı çok rahatlıkla fikir alış verişinde bulunabileceksiniz. Aslan burcu özellikle sürpriz hazırlamaya bayıldıkları için Koç burcundan olan partnerlerine sık sık sürprizler hazırlayacaktır. Aslan burcunun en belirgin özelliği her zaman birinci sırada olmaktır asla ikinciliği kabul ettiremezsiniz.  Onun için ona sadık ve bağlı olmanız gerekmektedir. Koç Burcu ile Aslan Burcu Uyumu analizinde ilişkiyi yönetecek tarafın belirlenmesi gerekir yoksa iki başlı bir yaşantı çekilmeyecektir.

Aslan burcu çok inatçı bir yapıya sahiptir onun için bu durum sizi sıksa da biraz alttan alarak ilişkiye devam edebilirsiniz. Aslan burcu çok gururlu olduğundan dolayı asla ama asla onun gururuyla oynamamalısınız. Eğer böyle bir şey yaşanırsa geriye dönüşü çok zor olan bir yola girildi demektir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca