Koç ve Akrep Burcu Uyumu

Koç burcu ile akrep burcu uyumu eğlenceli, ateşli ve tutkulu olarak yaşanmaktadır. İki tarafta bir şey yapacağı zaman gönülsüz yada yarı gönüllü olarak yapamazlar. Koç burcu ve Akrep burcu için çok sağlam bir ilişki temelinden bahsedemesek de çok çaba sarf edilmesinin ardından eğlenceli bir çift olabilirsiniz. Akrep burcu duyguları daha derin ve içten yaşadığı için Koç burcunun onu doğru şekilde anlaması gerekmektedir.

Koç Burcu ile Akrep Burcu Uyumu eğlenceli olduğu kadar sıkıntılıdır da. Özellikle Koç burcunun bağımsızlık duygusu ilişkiyi çıkmaza sokabilir. Her çiçekten bal almak prensibi Akrep burcu için geçerli değildir. Koç burcunun bu soruna çok dikkat etmesi gerekmektedir ve özellikle Akrep ile ilişki içerisindeyken gözü dışarıda olmamalıdır.

Koç Burcu ile Akrep Burcu Uyumunun yaşandığı zirve nokta cinsel hayatlarında yaşanmaktadır. Cinsel doyumluluk ta iki taraf için bir sınır yoktur. Bundan dolayıdır ki karşılıklı olarak tüm fantezileri görebileceğiniz bir çift olacaktır.  Cinsellikle ileri boyutlarda birliktelik yaşayan çiftten Akrep olanı karşı taraftan bağlılık ve sadakat bekleyecektir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca