İkizler ve Yengeç Burcu Uyumu

İkizler Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu ilk bakışta gerçekleşmesi imkansız görünse de iki tarafında göstereceği gayretler sonucunda güzel bir beraberlik yaşanabilir. Siz hava, Yengeç ise su elementine dahildir. Bu iki elementin karışımından harika bir birleşik elde edebilme imkanına sahipsiniz. Yengeç burcu aile bağlarına sıkı sıkıya bağlı kalmak ister. Deyim yerindeyse tam bir ev insanı olarak ifade edebiliriz. Siz ise her an yeni bir yolculuğa çıkmaya hazırmış gibi yaşamaya devam edersiniz.

İkizler Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu ev içerisinde bozuluyor gibi görünür. Bunun en büyük nedeni sizin ev ortamına ayak uyduramamanızdan kaynaklanmaktadır. Yengeç burcu özellikle ev hayatına, aileye ve geçmişlerine bağlı olarak yaşamaktan hoşnut olur. Siz ise her zaman özgür bir şekilde oradan oraya kafanız nereye eserse oraya gitmek istersiniz.

İkizler Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu yatak odasında kendisini gösterecektir. Özellikle cinsel hayatta Yengece biraz yardımcı olmalısınız. İlk başta biraz tutuk olan Yengeç sizin girişimleriniz ile aktif hale gelecektir. Özellikle Yengeç burcu karşısında baştan çıkmak istiyorsanız öncelikle onu baştan çıkarmanız gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan sonra artık aktif ve şehvet dolu bir gece sizi bekleyecektir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca