İkizler ve Yay Burcu Uyumu

İkizler Burcu ile Yay Burcu Uyumunu Yay burcunun zekasından kaynaklanıyor diyebiliriz. Özellikle burç elementi olarak birbirinizi harlayan bir yapıya sahipsiniz. Siz ateş, Yay ise hava elementine dahildir. Hava elementi ateş elementine körük muamelesi yapar ve arada sıcak bir yakınlık başlar. İki burcun temsilcileri de tek düzelikten nefret eder.

Hayatlarını monoton bir yapıda yaşamamaya gayret gösterirler. Her zaman seyahat etmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi arzu ederler. İkizler Burcu ile Yay Burcu Uyumu çok eğlenceli dakikalara sahne olacaktır. Her iki burç içinde eğitim ilk planda gelmektedir. Çiftlerden birisi eğitim görmek isterse partneri tarafından desteklenecektir.

İkizler Burcu ile Yay Burcu Uyumu arkadaşlık alanında da kendisini gösterecektir. Her iki tarafta sevecen ve konuşkan olduğundan dolayı her kesimden yığınla arkadaşları olacaktır. Ayrıca birbirlerinin arkadaşlarıyla da çok iyi bir şekilde kaynaşmayı başarırlar. İkizler ve Yay burcunun birlikteliği kısa süreli olmayıp uzun yıllar boyunca mutlu bir birliktelik yaşayabilirler. Her iki tarafta yatakta gayet aktif ve şehvetlidir. Birçok değişik şeye açık olarak birlikteliklerine devam ederken bu yapılarından dolayı partnerleriyle birlikte güzel dakikalar geçirirler.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca