İkizler ve Terazi Burcu Uyumu

İkizler Burcu ile Terazi Burcu Uyumu doğal olarak kendiliğinden oluşacaktır. Bu iki burç karşılıklı olarak olumlu alışverişte bulunur. Her biri diğerinin eksik yanlarını tamamlayarak yollarına devam ederler. Terazi burcunun size benzeyen yönlerinden dolayı sürekli olarak etrafa neşe veren ve mutluluk saçan birisi olarak tanınır.

İkizler Burcu ile Terazi Burcu Uyumu, iki tarafında hava elementinden olmasından kaynaklanmaktadır. Hava elementinin en belirgin özelliği iletişimci olmasıdır. Bu iletişim kurma özelliğinden dolayı aranızda her zaman sıcak ve keyifli sohbetler oluşacaktır. İki burçta evde sıkışıp kalmaktan nefret ederler. Bundan dolayı yeni seyahatler ve aktivitelere katılımcı olurlar. İkili olarak biriniz bir aktivite için çağrıda bulunduğunuzda sanki diğer yarınızı bulmuş gibi hissedeceksiniz.

İki tarafta kindar olmadığından dolayı tartışmalar uzun sürmeyecektir. Zaten tartışma sırasında orta yolu bularak her şeyi tatlıya bağlayacaksınız. İkizler Burcu ile Terazi Burcu Uyumu doğal olarak yatak odasında da oluşacaktır. Terazi burcu tam bir ev insanıdır. Bu onun eve tıkanıp kalması anlamına gelmemelidir. O evinde mutlu olmayı ve mutlu etmeyi amaçlar. Özellikle uzun ve mutlu bir ilişki için ideal eş adayıdır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca