İkizler ve Oğlak Burcu Uyumu

İkizler Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu “hırs” noktasında birleşecektir. İş konusunda Oğlak burcunun göstermiş olduğu hırs, İkizler burcuna yabancı gelmeyecektir. Siz sosyal alanda özgür olarak yaşamayı ve bu hayata önem vermeyi öncelikli tutuyorken Oğlak, iş hayatında gayret göstererek yükselmeye çalışır.  İkiniz birden sosyal faaliyetlere katılabilirsiniz ama farklı olarak değerlendirmelerde bulunarak. Mesela siz özgür olmak istersiniz, o ise iş hayatında yükselmesine yardımcı olması için sosyalleşmeye çalışır.

Oğlak burcu biraz egosunu ön plana çıkarmaktadır. Burnu biraz havadadır. İkizler burcu ise hemen hemen her kesimden insanla ilişki kurabilir. İkizler Burcu ile Oğlak Burcu Uyumunun devamı için İkizlerin yumuşak başlı olmasının çok büyük etkisi vardır. Onun egosunun olması sizin esnekliğiniz sayesinde nötr hale gelecektir. Oğlak burcu çalışarak para kazanır ve kazandığı para ile yatırımlar yapar. Çok fazla harcama yapmaz ve para birikimine önem verir.

Siz ise kazandığınızı anlık hayat mücadelesi içinde harcar gidersiniz. Bu konuda Oğlak burcuna ayak uydurabilir’seniz sizinde birikiminiz olacaktır. İkizler Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu yatak odasında da devam eder. Oğlak burcu yatakta aktif ve sıcaktır. Sizin düşüncelerinizden daha derin düşünerek hareketlerine yön verir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca