İkizler ve Kova Burcu Uyumu

İkizler ile Kova burçları arasında sıkı bir ilişki olması muhtemeldir. İkizler Burcu ile Kova Burcu Uyumundan bahsedecek olursak “ideal çift” yakıştırması yapabiliriz. Özellikle İkizler burcunun zekası ve sosyal yapısına ayak uydurabilecek birisi varsa oda Kova burcudur. Kova burcu özgürlüğüne önem veren bir yapıya sahiptir. Özellikle toplum kurallarına bağlı olmak yerine içinden sesi dinleyerek ilerlemeye gayret gösterir. Kova burcu soğuk ve ilgisiz görünmesine rağmen belki bu özelliklerin çekiciliğin’dendir ki İkizler burcuna çok yakın gelir.

İkizler Burcu ile Kova Burcu Uyumunda İkizleri Kova’dan ayıran en büyük özellik İkizler’in, hemen hemen herkesle flört etme sıkıntısının olmasıdır. Bu ikilinin ilişkisinde “sıkıldım” kelimesine yer yoktur. İki tarafında eğlenceli vasfının ağır basmasından dolayı ortaya çok eğlenceli bir ikili çıkacaktır.

İkizler Burcu ile Kova Burcu Uyumu cinsel yönden de kendisini göstermektedir. Özellikle geceleri yatakta çok yönlü ve aktif bir kişiliğe bürünen Kova burcu, sizin eşlik etmenizle birlikte durumu daha ileriye götürme imkanına sahiptir.  Sizin o anki eşlik etmenize göre ya daha hızlı olur yada hızın düşürerek size eşlik eder.  Özellikle yatak odasında Kova burcuyla birlikteyseniz sizin neyi beklediği her zaman sürpriz olacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca